Aktualności

Szanowni Goście,

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście nas Państwo w latach ubiegłych, goszcząc w naszym Ośrodku. W czasie tej przerwy zimowej, Ośrodek przeszedł w ręce nowego pokolenia w rodzinie i zarządzać nim będzie Ewinga Piękoś. Zainwestowaliśmy dla Państwa, podnosząc znacznie jakość ośrodka oraz proponowanych usług. Dokonaliśmy generalnego remontu zmieniając wygląd lobby, jadalni, kawiarni, spa i pokoi. Do SPA zakupiliśmy dwie nowe maszyny do liposukcji ultradźwiękowej i drenażu limfatycznego. Zatrudniliśmy nową zaangażowana kadrę dbająca o wysoki poziom proponowanych usług. Ciężko pracujemy, aby zaproponować Państwu zupełnie nową jakość pobytu przy zachowaniu zeszłorocznych cen.

Ośrodek przechodzi przestrukturyzowanie, tak aby stać się nową marką na rynku usług turystycznych.

Najważniejsza dla nas jest Państwa radość z aktywnych wakacji oraz niezapomniane chwile w nowym ośrodku BaltTur Vital And Active nad morzem.

Już niebawem na naszej stronie www.balttur.com oraz Facebookowym funpage’u www.facebook.com/baltturvital zamieścimy zdjęcia z przeprowadzanych zmian.

tel: 517105733, 586749701 osrodek@balttur.com ul. Pendereckiego 6, 84-104 Jastrzębia Góra

Zapraszamy Państwa do śledzenia tych stron i oczywiście zachęcamy do spędzenia z nami czasu w sezonie 2018. Będzie to dla nas zaszczyt i prawdziwa przyjemność gościć Państwa w odnowionym BaltTur Vital & Active.

Aby Państwa dodatkowo do tego zachęcić, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Stałych Gości, z której z pewnością warto skorzystać !

SEZON 2018 ZACZYNAMY JUŻ 21. KWIETNIA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

EWINGA PIĘKOŚ – WŁAŚCICIEL

Ośrodek BALT-TUR

Ośrodek Balt-Tur Vital & Active w Jastrzębiej Górze jest jednym z najdłużej działających w kraju obiektów (ponad 25 lat) specjalizujących się w organizowaniu wczasów odchudzających i rekreacyjno-kondycyjnych. Nasz ośrodek mieści się przy ul. Pendereckiego, blisko centrum i zejść na plażę. Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje typu studio (sypialnia plus pokój dzienny), doskonałe dla dwóch lub trzech osób. Ośrodek jest wyposażony w basen oraz salę gimnastyczną. Pokoje dla Gości są przytulnie urządzone. W naszej strefie odnowy biologicznej skorzystacie Państwo z  zabiegów odchudzających, pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych.

Ideą organizowania wczasów kondycyjnych jest połączenie działań ukierunkowanych na odchudzanie i poprawę sprawności fizycznej z wypoczynkiem rozumianym jako zmiana miejsca pobytu, przebywanie w naturalnym, nadmorskim środowisku, oderwania się od codziennych problemów zawodowych i rodzinnych, skoncentrowaniu się na sobie, na własnych potrzebach, wyciszeniu i refleksji. Nasz ośrodek w Jastrzębiej Górze jest do tego dobrym miejscem.

W naszej pracy przyświeca nam holistyczne podejście do kuracjusza. Bierze się ono z założenia, że człowiek to nie suma oddzielnie pracujących narządów, ale organizm nierozerwalnie powiązanych w jedną całość funkcji. Zaburzenie tych funkcji, np. przemiany materii prowadzące do otyłości ma często swoje podłoże nie tylko w objadaniu się, ale w znacznie głębszych biochemicznych procesach zachodzących w naszym organizmie. Dlatego otyłość należy rozpatrywać często jako złożony proces mający wiele przyczyn.

Inicjatorem powołania ośrodka Balt-Tur Vital & Active w Jastrzębiej Górze, jak i autorem programu jest dr Henryk Piękoś.

Historia ośrodka Balt-Tur

Szanowni Państwo,

W kwietniu 1989 roku (27 lat temu) rozpoczął działalność nasz ośrodek pod nazwą BALT-TUR Ośrodek Leczenia Nadwagi i Chirurgii Plastycznej. Byliśmy pionierami w tego typu działalności w Polsce. Firma BALT-TUR w Jastrzębiej Górze przez te lata dopracowała się marki, która dla wielu osób z nadwagą kojarzy się z naszym Ośrodkiem i Jastrzębią Górą. Chcemy ją nadal budować i zabiegać o Państwa uznanie. Autorski program oparty z jednej strony na znacznej aktywności fizycznej, a z drugiej na odpowiedniej diecie i właściwej odnowie biologicznej oraz jego konsekwentna realizacja pozwoliły tysiącom naszych klientów nie tylko stracić zbędne kilogramy, ale wypocząć i inaczej spojrzeć na problemy związane z otyłością. Wielu spośród Państwa uwierzyło, ze warto dbać o właściwą wagę ciała, bo to przekłada się na zdrowie, które jest wartością najwyższą.

Ośrodek do 2010 roku był w dzierżawie i został maksymalnie wyeksploatowany. Dzierżawca oszczędzał na kosztach związanych z remontami i poprawą infrastruktury. Obecnie Ośrodek wrócił do właściciela, który zainwestował w budowę basenu(5,40 m x 11,50m), nowe gabinety zabiegowe i przeprowadził kapitalny remont głównego budynku oraz wymianę mebli i wyposażenia pokoi.

6 września 2012 roku BALT-TUR Vital & Active otrzymał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych korzystających z dofinansowania PFRON (nr OD/22/30/12)

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 58 674 97 01, 517 105 733 lub pocztą elektroniczną osrodek@balttur.com